Zrealizowane

Tefra House funkcjonuje na rynku deweloperskim od 2013 roku. W tym czasie oddaliśmy do użytkowania 9 inwestycji, oddając do użytkowania ponad 130 domów i mieszkań.

Osiedle Zielone Kamionki 4, etap B

Miejscowość: Kamionki

Realizacja: 2020

Ilość domów 8 domów

W etapie B oddaliśmy do użytkowania 8 domów o powierzchni 100m2. Do każdego budynku przynależą 2 miejsca postojowe Każdy dom wyposażony jest w podstawowy pakiet Smart Home, budynki oddzielone są akustycznymi ścianami, na oknach parteru zamontowane są rolety zewnętrzne.

Osiedle Zielone Kamionki 4, etap A

Miejscowość: Kamionki

Realizacja: 2019

Ilość domów: 6 domów

Etap A osiedla Zielone Kamionki 4 składa się z 6 domów o powierzchni 138m2, z garażem oraz dwoma miejscami postojowymi. Domy zostały wyposażone w szereg udogodnień m.in. ogrzewanie podłogowe, pakiet Smart Home firmy Somfy. Osiedle ma wiele udogodnień takich jak wybrukowana i oświetlona droga wewnętrzna, wszystkie media w drodze, w tym kanalizacja, światłowód.

Wiry, ul Słoneczna

Miejscowość: Wiry

Realizacja: 2019

Ilość domów: 8 domów

Inwestycja Słoneczna 81 składała się z 8 domów w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej. Zamknięte osiedle w cichej okolicy otulonej Wielkopolskim Parkiem Narodowym.

Osiedle Zielone Kamionki

Miejscowość: Kamionki

Realizacja: 2016 - 2019

Ilość domów: 76

Osiedle Zielone Kamionki składające się łącznie z 76 domów i mieszkań, jest położone jest w cichym i spokojnym miasteczku Kamionki. W skład kompleksu wchodzą nowoczesne mieszkania w zabudowie szeregowej. Elewacja, której wykończenie zostało wzbogacone o elementy drewnopodobne, nadało budynkom wyrazistego charakteru.

Luboń, ul. Rydla

Miejscowość: Luboń

Realizacja: 2017

Ilość domów: 4 mieszkania

Inwestycja przy ul. Rydla to trzecia realizacja dewelopera Tefra House w Luboniu, składająca się z 4 mieszkań w zabudowie bliźniaczej. Każdy lokal posiada własny ogród oraz 2 miejsca parkingowe przed budynkiem.

Luboń, ul. Polna

Miejscowość: Luboń

Realizacja: 2017

Ilość domów: 6 mieszkań

Inwestycja przy ul. Polnej 20 w Luboniu została zaprojektowana jako zamknięte, kameralne osiedle 6 mieszkań w zabudowie bliźniaczej o podwyższonym standardzie. Każde mieszkanie zostało wyposażone w system inteligentnego zarządzania domem Fibaro. Właściciele mają do dyspozycji 2 miejsca postojowe oraz własny ogród.