Inwestycje

Tefra House od 2013 roku prowadzi działalność deweloperską skupioną na działalności w miejscowościach graniczących z Poznaniem. Od tego czasu wybudowaliśmy dla naszych klientów ponad 100 domów. Proponowane przez nas rozwiązania projektowe odpowiadają na potrzeby klientów w zakresie ciekawej i nowoczesnej architektury, przestronności, komfortu użytkowania. Naszymi Klientami są osoby ceniące sobie ciche, podmiejskie okolice, w których możliwe jest pogodzenie ze sobą bliskości zarówno terenów zielonych oraz komfortowego dojazdu do większego miasta. Zapoznaj się z naszą aktualną ofertą domów na sprzedaż w Luboniu, Wirach oraz Kamionkach.

Miejscowość: Kamionki

Powierzchnia domów: Wybrana przez Ciebie

Rodzaj zabudowy: Bliźniacza / Wolnostojąca

Rozpoczynamy prace koncepcyjne nad nowym osiedlem w Kamionkach. Stwórz razem z nami osiedle wybudowane na miarę Twoich potrzeb w wybranym przez Ciebie standardzie. Wypełnij ankietę i zostań twórcą Osiedla Twoich Marzeń.

Miejscowość: Kamionki

Powierzchnia domów: od 100 do 138m2

Rodzaj zabudowy: Szeregowa

Domy znajdujące się w ofercie graniczą z lasem, a kompleks edukacyjny (żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa) jest oddalony o 300 m. Malownicza okolica idealnie pasuje na rodzinne wycieczki, wyprawy rowerowe, pikniki czy leśne wędrówki.

Miejscowość: Luboń

Powierzchnia domów: od 88m2 do 115m2

Rodzaj zabudowy: Bliźniacza

Najnowsza inwestycja Tefra House znajduje się na zachodnich obrzeżach Lubonia przy ulicy Kujawskiej. Podążając za najnowocześniejszymi trendami architektury, połączyliśmy elementy cegły i betonu architektonicznego, co sprawi, że inwestycja jest wyjątkowa, prosta i elegancka.

Miejscowość: Wiry

Powierzchnia domów: 145m2

Rodzaj zabudowy: Bliźniacza

Dzięki możliwości dowolnej aranżacji ścianek działowych można wydzielić osobną kuchnię, gabinet lub nawet 5 sypialni. Wysoki standard wykończenia, garaż z rowerownią, ogrzewanie podłogowe czy przesuwne okno tarasowe, to tylko kilka z licznych atutów podwyższających komfort i wygodę życia..